شجاعت ستودنی مسئولین مسجدسلیمان در صیانت از رای مردم

با اعلام نتایج آرا انتخابات ششمین دوره شورای شهر مسجدسلیمان و انتخاب افرادی از طوایف مختلف،موجی از شادمانی شهر را فرا گرفته است و امید به توسعه فزایش پیدا کرده است.نتایجی که همه اذعان دارند محصول یک انتخابات سالم با صیانت از آرا توسط مسئولین شهرستان است.

0

به گزارش شبکه خبری شاراز،نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر مسجدسلیمان اعلام شد  و کرسی های این دوره به افرادی از پنج طایفه مختلف رسید و برخلاف شایعات مطرح شده مشخص شد اعضای هیئت اجرایی،اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین و در راس آنها فرماندار شهرستان مسجدسلیمان از رای مردم صیانت کردند و اجازه تعدی به رای مردم داده نشد.

برخورد شجاعانه اعضای شورای تامین شهرستان در صیانت از آرای مردم بعنوان حق الناس سبب شادمانی گروه های مختلف شده است و در محافل مختلف این رفتار در حال تحسین است.

البته نباید از نقش نماینده شهرستان در مجلس در تاکید بر صیانت از حق مردم و ایستادگی در مقابل جریان های زیادخواه غافل شد و بدون تردید یکی از عوامل موثر در برگزاری انتخابات سالم بوده است.

هر چند فشارها بر مسئولین از سوی افراد سهم خواه ادامه دارد اما آنچه که مشخص است مسئولین شجاع مسجدسلیمان مرعوب این افراد قدرت طلب و فرصت طلب نخواهند شد و از رای مردم صیانت خواهند کرد.

Comments are closed.

آخرین اخبار